Батьківські збори онлайн

Дистанційне навчання стає поруч із традиційним, тож взаємодію

з батьками зараз підтримувати необхідно навіть більше, ніж будь-коли..

Шановні батьки!

17 листопада 2021 року відбудуться батьківські збори в онлайн- форматі. Запрошуємо вас поспілкуватися наживо з класним керівником та батьками, щодо особливостей дистанційного навчання, правил комунікації в умовах карантину. поставити запитання.

Життя під час карантинів стало ну дуже стресовим.
Батькам треба впоратися з власною роботою та ще взяти на себе функції педагога. Так, адже часто спонтанне дистанційне навчання дитини лягає на плечі родини, а не школи. Цей тягар нести дедалі важче.

І у батьків виникає безліч питань:
- А як організувати навчання дистанційно?
- Як виховувати самодисципліну?
- Що ж робити із соціалізацією на карантині?
- І ще багато інших!

Ми знаємо відповіді на всі ці запитання і саме тому ми організували
Адже, з досвіду школи Grand-Expo ми знаємо як це — навчання онлайн!

Для всіх охочих школярів та їх батьків ми підготували пізнавальний вебінар, в якому візьмуть участь директор школи Grand-Expo Лілія Хілєнко, вчитель початкової школи Олеся Курбанова, психолог Оксана Шпортун та тьютор Альона Донцова. Детальніше про спікерів вебінару ви можете знайти на нашому сайті.  https://grandexpo.school/webinar/

Під час онлайн-івенту ми дізнаємося, як поступово нарощуємо «м’язи» уваги та як навчитися "вимикати" все, що відволікає, щоб не пропускати нічого важливого.

Участь в івенті безкоштовна, за попередньою реєстрацією