Превентивне виховання

Тематичний ролик "Ми - проти насильства" в рамках проведення тематичних заходів "16 днів проти насильства"

Контакти уповноважених органів з питань запобігання насильству та захисту прав дитини

Єдиний контакт-центр

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних телефонів по всій території України)

Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства

Національна «гаряча лінія» з попередження торгівлі людьми
0800500225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного)

1578 – з питань протидії торгівлі людьми;

1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству,  насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

АЛГОРИТМ ДІЙ
закладів освіти у випадку виявлення неповнолітньої особи під впливом наркотичних або психотропних речовин

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ:

1.1.У разі підозри стану наркотичного сп’яніння у неповнолітньої особи в загальноосвітньому закладіадміністрація (відповідні педагогічні працівники закладу) повідомляють про це батьків або її законного представника (осіб, які їх замінюють) та за згодою останніх - територіальний підрозділ Національної поліції України. (Якщо батьки або особи, які їх замінюють, заперечують щодо повідомлення про стан неповнолітньої особи територіальним органам Національної поліції, відповідальність за стан дитини покладається на батьків (ст. 12 Закону України „Про охорону дитинстваˮ, ст. 150 „Сімейний кодекс Україниˮ)

1.2.Якщо неповнолітній, виявлений під впливом наркотичних або психотропних речовин, потребує невідкладної медичної допомоги, педагогічні працівники закладу освіти звертаються до закладу екстреної медичної допомоги за тел. «103»

1.3. Під час з’ясування обставин факту перебування неповнолітнього в стані наркотичного сп’яніння представники загальноосвітнього закладунадають всебічну допомогу відповідним працівникам поліції, разом з останніми та іншими зацікавленими структурами вживають певних індивідуальних та загальних профілактичних заходів щодо усунення умов, що сприяли даному факту.

При з’ясуванні обставин події вітається ініціативність адміністрації закладу та своєчасність повідомлення. Приховування зазначених фактів не допускається, у іншому разі – винні особи підлягають відповідальності відповідно до законодавства України.

ДІЛЬНИЧНИЙ ІНСПЕКТОР

ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

М И Р О Н Е Н К О та

ІНСПЕКТОР  АЛЬОНА ІГОРІВНА

СЕМЕНЮК під час зустрічі

з учнями 8-11класів.

Превентивне виховання у нашому навчальному закладі  має свою місію: ДОСЯГТИ  СТАЛОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ УЧНІВ, СФОРМУВАТИ В НИХ ІМУНІТЕТ ДО НЕГАТИВНИХ ВПЛИВІВ СОЦІАЛЬНОГО ОТОЧЕННЯ.
Основні завдання превентивного виховання наших учнів полягають в:
створенні умов для формування позитивних якостей особистості  в процесі різноманітних видів трудової діяльності, навчальної, позашкільної й іншої діяльності, що сприяють інтелектуальному, морально-етичному, естетичному розвитку, виробленню стійкості до негативних впливів;
забезпеченні соціально-психологічної діяльності, педагогічно-зорієнтованої на протидію втягуванню дітей в негативні ситуації;
наданні комплексної психолого-педагогічної та медико соціальної допомоги тим неповнолітнім, які її потребують;
стимулюванні неповнолітніх до здорового способу життя і позитивної соціальної позиції.