Шкільні ЗМІ

В цьому році, так як і минулого року,учням школи було презентовано перший випуск шкільної газети "ЧАС". Нагадаємо, що саме вона є інформаційним джерелом  для громадськості села та батьків, учнів та вчителів. На шпальтах газети висвітлюються всі події, які відбуваються в школі та поза її межами. У спецвипусках розміщуються статті та нариси про ті чи інші знеменні дати України.

ГАЗЕТА  "Ч А С"

ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР:  АНТОНЕНКО  ОКСАНА

Редакційна колегія:    ОЛІЙНИК АЛІНА

ГОЛУБ ДІАНА

ЛІТВІНОВА  ДІАНА

СРІБЯНИК ВАЛЕНТИНА

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Директор школи:  Макара О.Ф.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ГАЗЕТУ

1. Загальні положення

1.1.Положення визначає організаційні, правові основи діяльності редакції газети  «Ч А С»  РКЗО «Райпільська СЗШ І-ІІІ ступенів».

1.2.Газета «Ч А С» є засобом масової інформації, розрахована на випуск і розповсюдження в РКЗО «Райпільська СЗШ І-ІІІ ступенів».

1.3.Газета заснована і діє відповідно до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» від 16 листопада 1992 р. № 2782-ХІІ (зі змінами).

1.4.Положення приймається на засіданні редакційної колегії за наявності не менше 2/3 її складу і затверджується директором школи.

1.5.Основні завдання діяльності: в установленому порядку забезпечити високий професій­ний рівень матеріалів та своєчасний випуск газети

2.     Засновник

2.1.Засновником газети «Ч А С» є РКЗО «Райпільська СЗШ І-ІІІ ступенів».

3.     Фінансування та періодичність виходу

3.1.Газета видається за кошти батьківського благодійного фонду.

3.2.Періодичність видання -2 номери на 1 місяць.

4.     Направленість газети

4.1. Газета «Ч А С» має інформаційну, пізнавальну та розважальну направленість.

5. Мета газети

5.1. Відтворювати життя навчального закладу в усій його повноті, зберігати і розвивати кращі шкільні традиції, презентувати науково-методичні, літературні досягнення учнів та вчителів, вести батьківський всеобуч, пропагувати здоровий спосіб життя.

6. Редакція газети

6.1.Редакція газети «Ч А С»формується на початку кожного навчального року.

6.2.Склад редакції:

• головний редактор;
  • відповідальні за рубрики;
  • фотокореспондент.

6.3.Головний редактор керує діяльністю редакції, несе відповідальність за зміст газети,
своєчасний її випуск, отримання газети кожним класом школи, контролює, консультує класних кореспондентів, веде навчання юних журналістів.

6.4.Редакція газети «Ч А С» співпрацює з ППР «ПРОМЕТЕЙ».

Пропонуємо Вашій увазі!

Редколегія  взала участь в обласному  конкурсі  комп’ютерного макетування та верстання .

Маємо ІІ і ІІІ місця!

З Результатами ознайомтеся!